Výrobca: HUBNER
Kód produktu: T15408
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť/Objem: 150.00ml

BASIS BALANCE® Magnéziový gél, VEGAN 150 ml

BASIS BALANCE® Magnéziový gél, VEGAN 150 ml

11,04 €
Bez DPH: 9,20 €

 

BASIS BALANCE® Magnéziový gél VEGAN

Kozmetický prípravok pre uvoľnenie napätých svalov.

 

Zloženie: voda, chlorid horečnatý (30,7%, originál zo Zechsteinského mora) , xantánová guma.

Bez konzervačných látok, bez parafínu, parfumov a farbív. Vhodný aj pre vegetariánov a vegánov.

 

Balenie: 150 ml

 

Kozmetický minerálny gél je vyrobený z prirodzene čistého chloridu horečnatého zo Zechsteinského mora (najčistejší prírodný zdroj horčíka na svete, nie je znečistené modernými environmentálnymi vplyvmi), rozpustený vo vode s doplnkom želírujúceho činidla Xanthanu. BASIS BALANCE® Magnéziový gél je vhodný najmä ako masážny gél na zmiernenie svalového napätia. Je vhodný pre masáže nôh, tela, chrbta, ramien, brucha a krku. Ideálne pred aj po športovaní na uvoľnenie namáhaných svalov. Má povzbudzujúce a relaxačné účinky. Môže byť použitý aj ako doplnok pri starostlivosti o pleť.

 

Aplikácia: Aplikujte minerálny gél priamo na pokožku a jemne votrite. Stačí naniesť malé množstvo. V prípade potreby môžete gél použiť aj niekoľkokrát za deň. Po asi 10-15 minútach môžete nadbytočné  množstvo neabsorbovaného gélu umyť vodou. Odporúčaná dávka gélu je asi vo veľkosti lieskového orieška (cca 3 g, približne 233 mg čistého horčíka).

Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami, sliznicami a otvorenými ranami. Nepoužívajte na čerstvo oholenú pokožku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ľudia s mimoriadne citlivou pokožkou môžu cítiť mierne brnenie alebo pocit tepla.

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale

 

Výrobca: ANTON HÜBNER GmbH & Co. KG, D-79236 Ehrenkirchen , www.huebner-vital.de

Výhradný dovozca do SR: JAGE, s.r.o., Oškerda 91, 024 01 Kysucké Nové Mesto

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Zelená Lekáreň

celiatik, diabetik, diéta, bezlepkové potraviny, lepok, eShop, obchod, e-Shop, Notice: Undefined variable: description in /var/www/clients/client29/web1567/web/catalog/view/theme/drugstore/template/common/footer.tpl on line 69