Výrobca: Biocol
Kód produktu: T04195
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť/Objem: 0.00kg

Colostrum Bio Tekuté

Colostrum Bio Tekuté

33,60 €
Bez DPH: 28,00 €

 Biocol Bio Colostrum 100 % Tekuté

Kolostrum má unikátne zloženie, ktoré pôsobí hlavne v tenkom čreve, kde sa odohráva podstatná časť imunitného systému. Pre kompletné využitie týchto cenných látok je potrebné, aby sa nenatrávili v žalúdku, ale prešli do čreva. Z tohto dôvodu je veľmi dôležité užívanie nalačno, teda najskôr dve hodiny po jedle. Tekuté zapíjať iba ak je to nutné, a to určite čistou vodou! Ak kolostrum zapijete čímkoľvek iným ako vodou alebo čistou ovocnou šťavou (bez konzervantov) môže dôjsť k znehodnoteniu mnohých cenných látok v kolostre.
Jesť je vhodné najskôr 20-30 minút po užití kolostra.
Tekuté kolostrum pôsobí už v ústnej dutine, kde môže takmer okamžite likvidovať baktérie a vírusy. Je vhodné ho preto pred prehltnutím trochu „pováľať v ústach“ asi 30 sekúnd a až potom prehltnúť. Toto platí aj pri zápale hrdla či mandlí – trochu kloktať a pár sekúnd podržať kolostrum v hrdle a až potom prehltnúť.

Zloženie Biocol Bio Colostrum 100 % Tekuté :

 100% kolostrum odtučnené, neobsahuje kazeín. 

Forma Biocol Bio Colostrum 100 % Tekuté :

 roztok 125 ml

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Zelená Lekáreň

celiatik, diabetik, diéta, bezlepkové potraviny, lepok, eShop, obchod, e-Shop, Notice: Undefined variable: description in /var/www/clients/client29/web1567/web/catalog/view/theme/drugstore/template/common/footer.tpl on line 69