Výrobca: Soleko
Kód produktu: T16528
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť/Objem: 20.00ml

EKIDROP, 20 ml

EKIDROP, 20 ml

4,52 €
Bez DPH: 3,77 €

 

EKIDROP, 20 ml

s rastlinnými výťažkami z Echinacey a slnečnice 

Kvapky do očí a na kontaktné šošovky.

 

CHARAKTERISTIKA: Hydratačný a osviežujúci roztok. Poskytuje pocit úľavy pre unavené a začervenané oči alebo pri podráždení očí spôsobenom nosením kontaktných šošoviek. Vyvinuté za použitia molekúl rastlinného pôvodu. Formulácia bohatá na vzácne prírodné zložky využíva prirodzené vlastnosti Echinacey a slnečnicových semien.

 

• Vďaka špeciálnej metóde extrakcie sa z Echinacey pestovanej na BIO plantážach získavajú extrakty meristematických kmeňových buniek so známymi zvlhčujúcimi vlastnosťami, fytosteroly so zmäkčujúcimi vlastnosťami, aminokyseliny s výživovými vlastnosťami a minerálne soli podporujúce osmotickú rovnováhu.

• Z výťažkov slnečnicového lecitínu sa získava GPI cholín s upokojujúcim, zvlhčujúcim a vyživujúcim účinkom vďaka prítomnosti základných živín, ako je cholín, inozitol a glycerol.

 

NÁVOD NA POUŽITIE: Pred použitím si dôkladne umyte ruky. Naneste niekoľko kvapiek na kontaktné šošovky a pokračujte v ich aplikácii. V prípade potreby alebo pocitu suchých očí, nakvapkajte 1-2 kvapky roztoku priamo do oka niekoľkokrát denne. Po použití fľašu zatvorte.

 

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA A UPOZORNENIA:

Po otvorení spotrebujte do 30 dní. Uchovávajte pri teplote medzi 5 °C - 30 °C. Nepoužívajte, ak je tesnenie porušené. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti alebo alergie na niektorú zložku. Pred použitím akýchkoľvek oftalmologických liekov počas používania šošoviek sa poraďte s odborníkom. V prípade nepohodlia alebo pretrvávajúceho podráždenia prestaňte výrobok používať a poraďte sa s odborníkom.

NEPOUŽÍVAJTE VNÚTORNE! Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Na opláchnutie šošoviek nikdy nepoužívajte vodu z vodovodu. Nepoužívajte po uplynutí dátumu exspirácie uvedenom na obale.

 

KONTRAINDIKÁCIE: Neboli zaznamenané žiadne kontraindikácie.

 

ZLOŽENIE: PolyHexaMetylénbiguanid 0,0002%, Echinacea Plus 0,0004% GPI 0,02%, Hydroxyetylcelulóza 0,2%, Kyselina etyléndiamíntetraoctová 0,023%, chlorid sodný, fosfátové tlmivé roztoky, hydroxid sodný bezvodý, čistená voda.

 

VYROBENÉ V TALIANSKU.

Výrobca: Soleko S.P.A. –  ITALIA, www.soleko.it

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Zelená Lekáreň

celiatik, diabetik, diéta, bezlepkové potraviny, lepok, eShop, obchod, e-Shop, Notice: Undefined variable: description in /var/www/clients/client29/web1567/web/catalog/view/theme/drugstore/template/common/footer.tpl on line 69