Výrobca: KC Rulc
Kód produktu: T16580
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť/Objem: 30.00ml

Gyn - Lakt krém intímnej hygieny, 30 ml

Gyn - Lakt krém intímnej hygieny, 30 ml

9,25 €
Bez DPH: 7,71 €

 

KC RULC

Gyn-lakt® (30 ml)

Krém na intímnu hygienu

 

Znižuje svrbenie a pálenie vonkajších rodidiel a predkožky u mužov, ktoré je spôsobené poruchou prirodzene kyslého pH pokožky.

Gyn-lakt® sa používa k vonkajšej intímnej hygiene v starostlivosti o ženské genitálie, kde obmedzuje prístup mikroorganizmom a udržuje prirodzene kyslé pH. Prípravok môžu použiť aj muži. Pri vývoji bol kladený dôraz na účinnosť, vnímavosť všetkými skupinami užívateľov a v neposlednom rade na dobu užívania. To všetko sa po niekoľkoročnom výskume podarilo a výsledkom je krém intímnej hygieny s vysokým účinkom určený pre ženy, ale aj pre mužov. Svojim zložením podporuje obnovenie vlastného imunitného systému oblastí, kam bol nanesený a tiež prispieva k zlepšeniu sexuálneho komfortu. Je veľmi dobre roztierateľný a stačí veľmi malé množstvo (len 1,5 ml).

Gyn-lakt® je vhodný pri vstupe do bazénov, sáun, solárií a verejných kúpeľov. Gyn-lakt® sa tiež osvedčil pri regenerácii pokožky sliznice vonkajšej intímnej oblasti a po holení v intímnych partiách.

 

Ingrediencie: PEG-32, PEG-7, Glycerín, Dextrose, Carlsbad mineral salt, Lactobacillus Acidophilus, Lactic acid, Xanthal gum.

Použitie: Aplikujte v dávke 1,5 ml 1 – 2× denne alebo podľa potreby.

 

Príklady použitia: bazény • kúpalisko • sauny • soláriá • verejné kúpele • liečebne dlhodobo chorých • športovci

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Zelená Lekáreň

celiatik, diabetik, diéta, bezlepkové potraviny, lepok, eShop, obchod, e-Shop, Notice: Undefined variable: description in /var/www/clients/client29/web1567/web/catalog/view/theme/drugstore/template/common/footer.tpl on line 69