Výrobca: Leros
Kód produktu: T03747
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť/Objem: 0.00kg

Leros Baby Detský čaj bylinný

Leros Baby Detský čaj bylinný

2,42 €
Bez DPH: 2,02 €

Charakteristika:

Bylinný čaj so zameraním na detskú praxi je vhodnou alternatívou pre pitný režim detí. Je postavený na plodoch šípok, ktoré dodávajú zmesi karotenoidy a vitamín C a dávajú čaji príjemnú kyslastú chuť, plodoch fenikla, ktoré najmä mierni nadúvanie a uvoľňujú kŕče hladkého svalstva a kvetu rumančeka, ktorý pôsobí karminativně, uvoľňuje kŕče hladkého svalstva a naviac má protizápalové účinky. Prídavok jabĺk vylepšuje chuť nápoja. Nápoj má predovšetkým karminativní a protizápalové účinky a dodáva telu vitamíny.

Zloženie: šípky, jablká, plod feniklu, kvet harmančeka, list ostružiny, koreň mrkvy, kvet lipy.

Kontraindikácie: Precitlivenosť na niektoré zložky čajové zmesi.

Príprava a dávkovanie: Pije sa 2-3x denne, u dojčiat po lyžičkách alebo z detskej fľašky. K príprave čaju pre dojčatá použite prevarenú vodu vhodnú pre dojčenskú výáživu. Čaj je možné prisladiť. Odporúčané maximálne množstvo cukru na 100 ml nápoja je 5g. Neprekračujte uvedené dávkovanie.

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Zelená Lekáreň

celiatik, diabetik, diéta, bezlepkové potraviny, lepok, eShop, obchod, e-Shop, Notice: Undefined variable: description in /var/www/clients/client29/web1567/web/catalog/view/theme/drugstore/template/common/footer.tpl on line 69