Výrobca: Nominal
Kód produktu: T13738
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť/Objem: 300.00g

NOMINA Kaša instantná, lahodná 300g

NOMINA Kaša instantná, lahodná 300g

2,08 €
Bez DPH: 1,73 €

Lahodná instantná kaša 300g, Nominal

BEZ LEPKU

Použité suroviny: celozrnná ryža, čirok, červená quinoa, ľanová vláknina

 

 

Quinoa
Je prastarou kultúrnou plodinou a radíme ju medzi pseudoobilniny (je podobná napr. Amarantu). Pre svoju výživovú hodnotu býva označovaná ako superpotravina. Cenený je vysoký obsah bielkovín (vyšší ako u iných obilnín) so zastúpením všetkých esenciálnych aminokyselín. Je tiež bohatým zdrojom horčíka, vápnika, železa a zinku, vitamínu B2, kvalitných mastných kyselín a vlákniny. Má lahodnú chuť, je ľahko stráviteľná a prirodzene bezlepková.
 
Čirok
Táto prirodzene bezlepková plodina je zdrojom bielkovín, vlákniny, radu dôležitých minerálov a vitamínov (B). Pre svoj obsah fytonutrientov sú preskúmané jeho antioxidačné a protizápalové účinky a jeho potenciál znižovať riziko vzniku nádorových či kardiovaskulárnych ochorení.
 
Celozrnná ryža
Vďaka spracovaným obalovým vrstvám zrna obsahuje v porovnaní s lúpanou bielou ryžou oveľa viac vitamínov skupiny B, viac cenných minerálnych látok (železo, horčík a fosfor) a samozrejme vlákninu.
 
Ľanová vláknina
Je múčka z odtučnených semienok ľanu. Okrem optimálneho pomeru rozpustnej a nerozpustnej vlákniny je cenená aj pre svoj obsah nenasýtených mastných kyselín, rastlinných bielkovín, vitamínov a minerálnych látok.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Zelená Lekáreň

celiatik, diabetik, diéta, bezlepkové potraviny, lepok, eShop, obchod, e-Shop, Notice: Undefined variable: description in /var/www/clients/client29/web1567/web/catalog/view/theme/drugstore/template/common/footer.tpl on line 69