Výrobca: ASP
Kód produktu: T01490
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť/Objem: 0.00kg

Ovsený nápoj 400g

Ovsený nápoj 400g

1,66 €
Bez DPH: 1,38 €

Ovsené mlieko je potrvinový práškový produkt, ktorý sa može používať ako alternatívna náhrada za sušené kravské mlieko a v prípade prípravy podľa návodu získavame nápoj pre zdravých, chorých, rekonvalescentov, športocov, diabetikov, detí a dospelých.
Ovsené mlieko s vlákninou má schopnosť zasýtiť a preto sa môže používať ako súčasť redukčnej diéty. Jednou z jeho vlastností je, že napomáha k zníženiu hladiny cholesterolu v krvi. Neobsahuje laktózu, preto je vhodný pre ľudí s alergiou na laktózu. Ovsená múka, ktorú používame v tomto produkte je špeciálnou technológiou zbavená lepku, preto je tento produkt vhodný aj pre alergikov na lepok.

Ovsené mlieko sa používa na pitie, varenie, pečenie, ale zvlášť je výborný do kávy, čaju, na prípravu raňajok s cereálnymi výrobkami.

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Zelená Lekáreň

celiatik, diabetik, diéta, bezlepkové potraviny, lepok, eShop, obchod, e-Shop, Notice: Undefined variable: description in /var/www/clients/client29/web1567/web/catalog/view/theme/drugstore/template/common/footer.tpl on line 69