Výrobca: Neofyt spol.s r.o (CZE)
Kód produktu: T13614
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť/Objem: 0.00kg

PHYTENEO INSECT GUARD REPELENT 100ML

PHYTENEO INSECT GUARD REPELENT 100ML

3,90 €
Bez DPH: 3,25 €

Chráni pred lietajúcim a lezúcim hmyzom (komáre, kliešte a pod.)

Testovaná účinnosť.
Vysoko bezpečná účinná látka - vhodná aj pre deti.
Jemná formulácia bez parfémov a konzervantov. Nezanecháva mastný pocit.

Charakteristika
Opalizujúci bezfarebný nízkoviskózny roztok alkoholovej vôňe s nádychom levandule. Chráni pred lietajúcim a lezúcim hmyzom (komáre, kliešte a pod.) Nezanecháva mastný pocit a príjemne vonia. Etyl Butylacetylaminopropionate /EBAP/ je látka s vysokým repelentným účinkom, ktorá je súčasne veľmi bezpečná a prakticky netoxická pre ľudský organizmus.

Použitie
Prípravok nanášajte stlačením rozprašovača zo vzdialenosti zhruba 10-15 cm na pokožku alebo na oblečenie. Prípravok aplikovaný v množstve 1-1,5 ml vykazuje overenú účinnosť proti komárom a kliešťom po dobu najmenej 3 h.

Pred nanesením na oblečenie najprv naneste na malú časť materiálu a overte, či nedochádza k zmenám farebnosti a textúry.

Možné použiť u detí už od 1 roku.

Bezpečnostné opatrenia:
Pozor, prípravok je horľavý. Uchovávajte obal tesne uzavretý a mimo dosahu tepelných zdrojov.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Používajte len na zdravú pokožku. Nepoužívať na pokožku v miestach poranenia, zápalov, spálenú pokožku a pod. Chráňte oči, ústa a sliznice. Nevdychujte aerosóly.

Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku. Vyvarujte sa nadmernému a dlhodobému používaniu výrobku. V prípade kožných problémov konzultujte použitie prípravku s lekárom.

Výstražné upozornenia: H226, H319.
Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie: P102, P211, P305 + P351 + P338

Prvá pomoc
V prípade vdýchnutia dopravte postihnutého na čerstvý vzduch a podľa potreby privolajte lekára. V prípade expozície oka otvoriť očné viečko, prípadne vybrať kontaktné šošovky a oko dôkladne vypláchnuť vodou po dobu 10-15 minút. Ďalší postup konzultovať s očným lekárom. Pri požití lieku vypláchnuť ústa vodou (ak je postihnutý pri vedomí). Nevyvolávať zvracanie. Kontaktovať lekára.

Ingredients / Zloženie
Izopropyl Alcohol, Ethyl Butylacetylaminopropionate, Aqua, Hydroxypropyl Methylcellulose, Lavandula Angustifolia Oil

Účinná látka:
Ethyl Butylacetylaminopropionate (300 g / kg).

Použiteľnosť:
24 mesiacov

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Zelená Lekáreň

celiatik, diabetik, diéta, bezlepkové potraviny, lepok, eShop, obchod, e-Shop, Notice: Undefined variable: description in /var/www/clients/client29/web1567/web/catalog/view/theme/drugstore/template/common/footer.tpl on line 69