Výrobca: Rabenhorst
Kód produktu: T10522
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť/Objem: 750.00ml

Rabenhorst Vitesse ZDRAVÉ CIEVY

Rabenhorst Vitesse ZDRAVÉ CIEVY

3,92 €
Bez DPH: 3,27 €

Ovocná šťava s vitamínmi a kakaovým extraktom

Z bieleho hrozna, jabĺk z ovocných sadov, pomarančov a exotických guáv sme vytvorili jedinečnú šťavu, tej najlepšej kvality. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a tým zlepšuje aj funkciu krvných ciev. Vitamíny B6, B12 a kyselina fólová zasa podporujú prirodzenú látkovú výmenu a normálnu hladinu homeocysteínu. Výskumy naznačujú, že zdravie krvných ciev je veľmi pozitívne ovplyvňované práve funkčnou látkovou výmenou a normálnou hladinou homeocysteínu.

1 dávka denne á 150 ml pokrýva dennú potrebu vitamínov na 200 % a obsahuje až 125 mg kakaového extraktu. 

Pre zachovanie nášho zdravia zohráva cievny systém nesmierne dôležitú úlohu. Stav nášho cievneho systému veľmi pozitívne ovplyvňuje vyvážená strava s dostatočným obsahom vitamínu C, tak ako aj vitamínov B6, B12 a kyseliny fólovej.

Odporúčame vypiť 150 ml čistej alebo riedenej šťavy denne. Skladujte na suchom mieste. Pred vypitím treba pretrepať, usadenina na dne fľaše nie je závadou. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 5 dní.

 

 

Náš predajca na území ČR: 

Ivana Vašková

+420 775 201 851

www.bio-stavy.cz 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Zelená Lekáreň

celiatik, diabetik, diéta, bezlepkové potraviny, lepok, eShop, obchod, e-Shop, Notice: Undefined variable: description in /var/www/clients/client29/web1567/web/catalog/view/theme/drugstore/template/common/footer.tpl on line 69