Výrobca: ASP
Kód produktu: T03058
Dostupnosť: Skladom
Hmotnosť/Objem: 0.00kg

Sójová náhradka mlieka s obsahom vápnika a lecitínu 400g

Sójová náhradka mlieka s obsahom vápnika a lecitínu 400g

1,66 €
Bez DPH: 1,38 €

Najpredávanejšie a najžiadanejšie sójové mlieko na trhu. Sójový nápoj (sójové mlieko) je potravinový práškový produkt veľmi lahodnej chuti a vône. Sójový nápoj (sójové mlieko) je čisto rastlinný produkt bez obsahu laktózy a kazeinátu. Sójová bielkovina je veľmi kvalitná, svojím zložením spektra aminokyselín je podobná živočíšnym, a preto ich plne nahradí. Ďalej obsahuje veľmi kvalitný sójový olej a sójový lecitín. Sójová vláknina je prirodzenou súčasťou nápoja. Lecitín má významnú úlohu pri znižovaní cholesterolu v krvi a priaznivo vplýva na činnosť mozgu, nervový systém a pečeň. Organizmus stráca vápnik (napr. pitím kávy), preto je dôležité ho dopĺňať. Pridaný vápnik napomáha pri stavbe kvalitného kostného systému a zdravých zubov a zabraňuje osteoporóze. Sójová náhradka mlieka je určená nielen pre chorých, rekonvalescentov, športovcov, diabetikov, ale aj pre deti a ľudí pestujúcich zdravý životný štýl. Príprava je veľmi jednoduchá: do teplej vody cca 60º C pridáme sušeného sójového nápoja podľa návodu (na 100 ml vody jednu polievkovú lyžicu prášku) a vznikne nám kvalitný nápoj. Ak chceme použiť studenú vodu, musíme zmes rozmiešať mixérom.

Ďalšie využitie je do omáčok, pudingov, na pečenie, prípravu cereálnych raňajok atď. Výhodou tohto produktu je univerzálnosť, ľahká stráviteľnosť, dlhá trvanlivosť. Tento výrobok dostanete kúpiť v reťazcoch Tesco, Kaufland, Hypernova, Coop Jednota, Prima Zdroj, predajniach zdravej výživy a lekárňach.

Prípravok je vhodný pre vegetariánov aj vegánov.

Priemerné nutričné hodnoty v 100 g prášku

energetická hodnota 2239 kJ (533 kcal), bielkoviny 6 g, sacharidy 59,8 g, tuky 25 g, vápnik 680 mg (85% ODD), lecitín 1 g, laktóza 0 g, kazeinát sodný 0 g.

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Zelená Lekáreň

celiatik, diabetik, diéta, bezlepkové potraviny, lepok, eShop, obchod, e-Shop, Notice: Undefined variable: description in /var/www/clients/client29/web1567/web/catalog/view/theme/drugstore/template/common/footer.tpl on line 69