Zelená Lekáreň

Predstavujeme vám SOLDAN- éterickú továreň na cukríky

Dýchajte voľne aj v čase chrípky a nachladnutia

Prémiové cukríky  pre zdravie a pohodu – to je heslo slávneho rodinného podniku Dr. C. SOLDAN. Základný kameň položil pred viac ako 120 rokmi farmaceut a lekár  Carl Soldan a spoločnosť Em ‑ eukal sa stala silnou rodinou značkou. V súčasnosti Perry Soldan predstavuje štvrtú generáciu rodiny a dodnes zostáva verný hodnotám a štandardom jeho pradeda.

Výrobcovia Soldan cukríkov proti kašľu sú zasvätení do tajov svojho remesla a poznajú každý krok výrobného procesu. Všetko to začína výberom ingrediencií. Ich kvalita je kľúčová, predovšetkým kvalita éterických olejov, ovocných štiav a bylinných extraktov. Výrobcovia týchto cukríkov majú nos parfumérov a dokážu zistiť najmenšie rozdiely a najjemnejšie nuansy. Po dôkladnom výbere prísad, pridaní cukru alebo náhrad cukru, glukózového sirupu, kyseliny citrónovej alebo kyseliny jablčnej,  je ďalšou výzvou výroba pomocou jemnej techniky spracovania. Hmota vyžaduje presnú teplotu a správne miešanie pri spracovaní, najmä kvôli cukru. Zainteresovaní cukrári sú vysoko kvalifikovaní, pokiaľ ide o miešanie cenných ingrediencií. V priemyselnom podniku ako je Soldan, sú prvotriedne stroje predĺženou rukou zamestnancov. A keď sú cukríky proti kašľu hotové, z cukrárov sa stanú someliéri, ktorí si vychutnávajú bohatú a plnú chuť svojich špecialít. Prečo? Pretože do balíčkov sa dostanú iba prémiové cukríky proti kašľu, ktoré vyhovujú ich kvalitatívnym kritériám. Výhodou pre našich zákazníkov je, že sa vždy môžu spoľahnúť na kvalitu a chuť výrobkov SOLDAN.

 

Všetky, úplne všetky prémiové cukríky Soldan obsahujú tie najhodnotnejšie éterické oleje. https://zelenalekaren.sk/page/2/?post_type=product&s=soldan

 

 

Rheila je produktová rada firmy SOLDAN. Je to vlastne originál od roku 1924 vyrobený pre skutočných fanúšikov sladkého drievka. Taký, ktorý sa jednoducho nedá skopírovať.

  • Sladké drievko má účinok podobný aspirínu.
  • Zmierňuje horúčku, bolesť aj migrénu.
  • Má anti-alergénny účinok užitočný pri sennej nádche, zápale spojiviek a bronchiálnej astme.
  • Napomáha vykašliavaniu ale aj pri reumatoidnej artritíde (úľava od bolesti a opuchov).
  • Gumené cukríky s obsahom sladkého drievka oceníte najmä pri kašli a bolestiach hrdla

Náš tip:

Keď ste mimo domova a zakašlete z akýchkoľvek iných príčin ako choroba (vyschne vám v hrdle, zabehne vám slina….) Aby ste nespôsobili ostatným vašim spoločníkom šok z obavy pred nákazou, siahnite urýchlene po ktoromkoľvek cukríku SOLDAN s obsahom éterických olejov

 

Hroznový cukor 

 • Palivo pre svaly a mozog
 • Najrýchlejší zdroj energie a jediná forma cukru, ktorá sa okamžite po konzumácii vstrebáva do krvi bez zaťaženia zažívacieho ústrojenstva.
 • Je potrebný pre ľudský mozog, ktorý je závislý na glukóze.
 • Pomáha zregenerovať organizmus, ktorý je vyčerpaný po fyzickej záťaži (práca, šport a i.) a počas fyzickej záťaže vie byť okamžitým zdrojom energie.

 

 

 

 

Gumené cukríky

  • Sladené cukrom, s éterickými olejmi a výlučne prírodnými príchuťami a farbivami sú dokonalým maškrtením plným potešenia, kedykoľvek to potrebujete!
  • Mentol v každom cukríku vám tiež pomôže sa v každej situácii hlboko nadýchnuť!
  • Po prvýkrát v rade gumových kvapiek obohatené o vitamín C a zinok, čo z nich robí dokonalého spoločníka v boji proti kašľu a nachladnutiu.

 

Pridaj komentár

Your email address will not be published.